Občina Postojna
Facebook
 
 
O Postojni
Občina
Župan
Podžupana
Občinski svet
Delovno področje občinskega sveta
Člani občinskega sveta
Odbori in komisije
Proračun občine
Seje občinskega sveta v mandatu 2014 - 2018
Seje občinskega sveta v obdobju 2002 - 2014
Nadzorni odbor
Krajevne skupnosti
Občinska uprava
Režijski obrat Občine Postojna
Medobčinski inšpektorat in redarstvo
Gospodarske javne službe
Predpisi občine
Svetovalna pisarna ENSVET Postojna
Katalog informacij javnega značaja
Razvojni dokumenti
Projekti
Razpisi in objave
Prireditve in akcije
E-občina
Povezave od A do Ž
Prva stran > Občina > ... > Člani občinskega sveta v mandatu 2010 - 2014
Člani občinskega sveta v mandatu 2010 - 2014

Slovenska demokratska stranka

DRAGO KODELE, roj.: 02.09.1949, Gregorčičev drevored 2, Postojna
VIKTORJA KUKANJA, roj.: 04.10.1945, Kot 10, Postojna
DOMINIK ŠIRCA, roj.: 20.05.1972, Studeno, Studeno 97, Postojna
ANDREJ CEJ, roj. 12.6.1977, Šmihel pod Nanosom 2. Postojna

Socialni demokrati

BRANKO MILHARČIČ, roj 15.02.1949, Rožna ulica 22, Postojna
KARMEN PAHOR, roj.: 24.08.1964, Jamska cesta 23, Postojna
GORAN BLAŠKO, roj.: 27.03.1974, Erazmova ulica 23, Postojna

»KS – POPER«   

ANDREJ POLJŠAK, roj 07.10.1965, Ulica 25. maja 36, Prestranek
BOŠTJAN STEGEL, roj.: 08.12.1971, Malo ubeljsko 11, 6225 Hruševje
TINA KLANJŠEK, roj.: 16.03.1977, Orehek 2 a, Prestranek

SKUPAJ

mag. ANA GLAVAČ, roj.: 11.11.1973, Globočnikova ulica 18, Postojna
mag. MIHA SIMČIČ, roj.: 24.10.1980, Štihova ulica 8, Postojna   

LDS - Liberalna demokracija Slovenije

dr. IZTOK PODBREGAR, roj.: 14.08.1962, Hrašče 109, Postojna
UROŠ PETOHLEB, roj.: 13.11.1979, Ljubljanska cesta 58, Postojna

TeK za napredek

TEA KONRAD, roj.: 19.09.1981, Tržaška cesta 35, Postojna
HERMAN ZAKRAJŠEK , roj.: 30.08.1971, Tržaška cesta 41, Postojna

Lista za mlade

MIHA UHELJ, roj. 10.5.1977, Rožna ulica 30, Postojna 

SLS - Slovenska ljudska stranka  

PREDRAG MILOVIĆ, roj.: 28.09.1959,Ljubljanska cesta 9, Postojna  

DeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije

STANKO MARKOVČIČ, roj.:12.01.1949, Pivška ulica 1, Postojna

Lista za Postojno

MARGARETA SREBOTNJAK BORSELLINO, roj.: 11.08.1960, Log 9, Postojna  

Lista za vse  

DANIJEL MISLEJ, roj.: 20.08.1954, Rakitnik 32, Prestranek

Nova Slovenija - krščanska ljudska strankaNKA

DOMINIK FAJDIGA, roj.: 10.09.1978, Mali Otok 23, Postojna

ZZP – Zveza za Primorsko

MIRKO JENČEK, roj.: 20.05.1951, Studeno 47 a, Postojna  



 
© Občina Postojna | O avtorjih